Najlepsze na świecie portfele bitcoinowe na urządzenia mobilne z systemem Android | Polish.globalsciencecollaboration.org

Najlepsze na świecie portfele bitcoinowe na urządzenia mobilne z systemem Android

Najlepsze na świecie portfele bitcoinowe na urządzenia mobilne z systemem Android

Jeśli szukasz miejsca do przechowywania pierwszych Bitcoins i jesteś właścicielem Android urządzenia mobilnego ten post jest dla Ciebie. Jednak zanim przeglądu najlepszych portfele Android Bitcoin tam po prostu chcę dać słowo ostrzeżenia.

Portfele mobilne (Android, iOS) lub są najmniej bezpieczna forma portfele Bitcoin. Wynika to głównie z faktu, że urządzenia mobilne stają się skradziony, zagubiony i załamać. Jeśli trzymać Bitcoins w telefonie portfelu, oznacza to, że klucz prywatny jest przechowywany na urządzeniu, a do nich wtedy, gdy urządzenie jest zniszczony lub skradziony, nie może uzyskać dostępu do monet.

Mimo, że zawsze można utworzyć kopię zapasową swojego portfela za pomocą wyrażenia nasion 12-24 słowo znajdujące się na ciebie, gdy najpierw zainstalować portfel. Dlatego ważne jest, aby zachować tę frazę nasion w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem kogokolwiek innego, ale własne.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w Bitcoin obejrzeć ten film w zakresie portfeli Bitcoin, to prawdopodobnie będzie odpowiedzieć na wiele pytań, które już masz:

A teraz opinie portfel...

# 1 - Coinbase- Coinbase NIE JEST portfel Bitcoin

Zwykle, gdy ludzie myślą o portfele Bitcoin myślą o Coinbase. Jednak Coinbase nie jest portfel Bitcoin. To rzeczywiście wymiany, który pozwala trzymać Bitcoins. W blogu postwritten przez CEO Coinbase Brian Armstrong, stwierdza on,

Zobaczysz zmianę marki Coinbase od bycia hybrydowy portfel / wymiana na skupienie się na czysto bycia indywidualnych i instytucjonalnych wymiana

Więc gdy Coinbase nadal jest to tanie miejsce, aby uzyskać Bitcoins, proszę nie traktować je jako mobilny portfel. Coinbase nie daje Ci dostęp do swoich kluczy prywatnych ani prywatności, jak omówiliśmy w naszym przeglądzie.

Prawdziwy # 1 - grzybnia Android portfel Bitcoin

MyCeliumis popularną aplikację mobilną portfel, który cechuje bogactwo zaawansowanych funkcji ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Tak, portfel może być nieco skomplikowane dla początkujących użytkowników, ale to wciąż jeden z najbezpieczniejszych i najszybciej na rynku. Jako otwartego programu źródłowego, grzybnia jest stale modernizowane.

Portfel nie posiada interfejs WWW lub stacjonarny czyli monety można uzyskać tylko za pomocą telefonu portfela. Dobrą wiadomością jest to, że można używać razem z grzybnią portfel sprzętu w celu uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa dla swoich monet.

# 2 - BreadWallet Android portfel Bitcoin

BreadWalletis prawdopodobnie jednym z najprostszych Bitcoin Androida portfele dookoła. Kod źródłowy Breadwallet jest otwarty i istnieje tylko bardzo podstawowe „wyślij” i „odbierać” opcje przedstawione w portfelu.

To będzie bardzo łatwe dla ludzi, aby przyzwyczaić się do, z jednej strony, ale z drugiej strony, pozostawia portfel narażony bez zaawansowanej ochrony w miejscu. BreadWallet posiada mobilną wersję tylko dla Androida i na iOS.

# 3 - Copay Android portfel Bitcoin

Copayis open source multisig portfel stworzony przez Bitpay. Multisig, oznacza multisignature, a to oznacza, że ​​portfel wymaga pewnej ilości ludzi, aby zatwierdzić transakcję, zanim zostanie wykonany. Coś w rodzaju wspólnego portfela (można

Powiązane wiadomości


Post Tacocoin

Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem

Post Tacocoin

Recenzja Krakena - czy ta wymiana bitcoin jest wiarygodna?

Post Tacocoin

Coinbase przeciwko Btc-e przeciwko BitStamp - Gdzie należy kupić Bitcoiny?

Post Tacocoin

Mining w sieci - zarabiaj na swojej stronie dzięki przeglądarkom użytkowników

Post Tacocoin

Podaruj Bitcoinowi prezent na Boże Narodzenie - Pomysły na prezenty Bitcoin

Post Tacocoin

Czy Coinbase nadużywa swoich uczestników programu rekomendacji?

Post Tacocoin

Recenzja BitPanda - kup Bitcoin ze Skrill, SEPA lub kartą kredytową

Post Tacocoin

Przegląd Coinomi - mobilny portfel dla wielu kryptowalut

Post Tacocoin

Recenzja Bitcoin Miner: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - czy warto?

Post Tacocoin

Przegląd Genesis Cloud Mining - nie jest tak opłacalny, jak by się wydawało

Post Tacocoin

Recenzja robota Litecoin LTC - Bezstronna, 100% rzeczywistych danych

Post Tacocoin

Górnictwo przeciwko kupowaniu bitcoinów - skąd otrzymasz 10 000 $?